Minuli konec tedna se je v Avčah začel slovenski pokal v spustu. Snurfi smo tam prvič nastopili s celotno letošnjo ekipo. Vrečku(članska kategorija in Gabrijelu(U19) se je letos pridružila še trojica mladincev v kategoriji U17, za katere je bila to tudi sicer prva tekma.

Že na sobotnih blatnik kvalifikacijah nas je s prvim mestom v kategoriji presenetil Nejc Avbelj. V nedeljskem finalu je bil na že skoraj suhi progi malenkost prepočasen za zmago in se je uvrstil na odlično 3. mesto. Jakob Markič je bil uvrščen na 10. in Miha Pšeničnik na 12. mesto. Tudi Gabrijel Kemperl, ki letos nastopa že v kategoriji U19, je z 8. mestom dosegel soliden rezultat. Med člani je bil tokrat najhitrejši Miran Vauh (KK Črn Trn), vodja snurf ekipe Kristjan Vreček pa je za njim zaostal slabih desetih sekund. Tako je s 5. mestom zaključil elite podium.

Zahvala gre tudi našim veteranom, ki so se v Avče odpravili, da z nasveti pomagajo mladinski ekipi.